Bogaty mężczyzna szuka żony

Bogaty mężczyzna szuka żony

Panie na potencjalnych partnerów szukają zazwyczaj sytuowanych mężczyzn, którzy zapewnią im luksusowe życie. Tylko bogaty facet jest w stanie zagwarantować im życie na wysokim poziomie i zapewnić bezpieczeństwo.

Milionerzy to zazwyczaj wykształceni mężczyźni, którzy znają się na życiu. Ich doświadczenie i zajmowana pozycja sprawiają, że panie czują się przy nich bezpieczne.

Jednak nie zawsze chodzi wyłącznie o pieniądze i luksusy, choć nie ma co ukrywać, mają one ogromne znaczenie. Dziewczyny cenią sobie w mężczyznach również poczucie humoru i to właśnie tego też szukają w kandydacie na męża.

Po co Ci zwykły sponsor skoro możesz mieć milionera?

Chcesz znaleźć sponsora, który będzie spełniał wszystkie Twoje zachcianki? A nie lepiej znaleźć milionera i potencjalnego męża, który zapewni Ci życie w luksusie i zadba o to, żeby już nigdy niczego Ci nie brakowało? Przecież dziewczyny na całym świecie marzą o luksusowej willi, egzotycznych wakacjach kilka razy w roku czy zakupach w butikach światowych projektantów.

Znudziło Ci się życie samą pracą? Marzysz o seksownej i eleganckiej kobiecie, która zawsze będzie przy Twoim boku? Goldbikiniclub to miejsce, w którym każdy bogaty mężczyzna znajdzie idealną kandydatkę na żonę!

Za sukcesem każdego mężczyzny stoi piękna kobieta…

Czy to oznacza, że wszystkie zasługi trzeba od razu przypisać kobietom? Oczywiście, że nie. Jednak życie z piękną kobietą u boku jest zdecydowanie łatwiejsze i mniej stresujące. Pomyśl tylko – kto Cię lepiej rozluźni po ciężkim dniu niż seksowna kobieta ubrana w skąpą bieliznę i wdzięczącą się na sam Twój widok?

Spełniłeś się w życiu zawodowym, jednak frustruje Cię widok pustego mieszkania po całym dniu w pracy? To z kolei przekłada się na Twoje samopoczucie, zmniejsza chęć do działania i obniża efektywność Twoich działań. Wcale nie musi tak być! Znajdź kobietę, obok której każdego dnia będziesz budzić się z uśmiechem na twarzy!

Bogaty mężczyzna szuka żony

Jakich kobiet szukają bogaci mężczyźni?

Piękne i seksowne

Bogaci mężczyźni szukają przede wszystkim pięknych kobiet, które będą towarzyszyć im na każdym kroku, ale które będą też wiedzieć, kiedy powinny zająć się swoimi sprawami i nie przeszkadzać.

Kobiety z pasją

Faceci uwielbiają kobiety z pasją, które twardo stąpają po ziemi i doskonale wiedzą, czego chcą. Masz zainteresowania, które chcesz rozwijać? Świetnie się składa! Twój osobisty milioner z całą pewnością będzie Cię w tym wspierać i będzie pomagał Ci osiągnąć sukces.

Naturalne i szczere

Milionerzy mają głowę na karku i jak każdy inteligentny mężczyzna fałsz wyczują na odległość. Jeśli chcesz, żeby bogaty i poważny biznesmen obdarzył Cię miłością, musisz być z nim szczera i nie możesz niczego udawać. Nie ściemniaj, że kasa nie ma dla Ciebie znaczenia, skoro sama wpisujesz w wyszukiwarkę frazę „bogaty mężczyzna szuka żony”. Mów jasno, czego chcesz i co możesz dać w zamian. Najważniejsze, żebyś była sobą – pamiętaj, że pierwsze wrażenie robi się tylko raz!

Bogaty mężczyzna szuka żony

5 sposobów na to, żeby uwieść milionera

  • Bądź zabawna
Faceci uwielbiają, kiedy dziewczyna ma poczucie humoru. Pamiętaj, że jest on zaraźliwy i umiejętnie wykorzystany świadczy o inteligencji. Jeśli sprawisz, że mężczyzna będzie się świetnie bawił w Twoim towarzystwie, możesz być pewna, że zechce spotkać się z Tobą kolejny raz, a to zwiększa Twoje szanse na zostanie żoną milionera.
  • Bądź naturalna

Bądź sobą i zawsze stawiaj na szczerość. W końcu wszystko można zweryfikować w rozmowie czy podczas spotkania, a każdy poważny biznesmen nie da się wodzić za nos. Uśmiechaj się, bądź sobą i zawsze mów, co myślisz. I co najważniejsze – nie udawaj kogoś, kim nie jesteś, bo w ten sposób nie zdobędziesz żadnego faceta!

  • Bądź pewna siebie
Nie ma milionerów, którzy nie lubią młodych i pewnych siebie kobiet. To właśnie wielu z nich ta cecha pociąga najbardziej. W końcu nie ma nic seksowniejszego niż kobieta, która doskonale zna swoją wartość i wie, na ile zasługuje!
  • Zawsze patrz prosto w oczy
Kiedy rozmawiasz z facetem, patrz mu prosto w oczy. Tylko w ten sposób udowodnisz, że to, co mówisz, jest szczere.
  • Zawsze wyglądaj atrakcyjnie i seksownie
Nie oszukujmy się, faceci są wzrokowcami, a Ty nigdy nie wiesz, kiedy trafi Ci się spotkanie, które odmieni Twoje życie o 180 stopni! Zawsze wyglądaj więc ładnie i seksownie. Pamiętaj też jednak, żeby nie przesadzić, bo milionerzy są na tym punkcie bardzo wyczuleni. Bądź więc naturalna, kusząca i dyskretnie podkreślaj wszystkie swoje atuty.

Świat biznesmenów stoi dla Ciebie otworem

Kręci Cię życie u boku milionera? Przekonaj go, że potrzebuje dokładnie takiej żony jak Ty! Bogaci mężczyźni, który zostają Sugar Daddy, na samym początku nawet nie zdają sobie sprawy z tego, że tak naprawdę szukają miłości. Twoja w tym głowa, żeby Twój kandydat się o tym dowiedział i nie mógł bez Ciebie żyć. Kiedy milioner poczuje, że to jest TO, możesz być pewna, że szybko zobaczysz ogromny brylant na swoim palcu. Każdy bogaty mężczyzna doskonale wie, czego chce, więc jeśli sprostasz wszystkim jego oczekiwaniom – nie będzie zwlekał, tylko od razu poprosi Cię o rękę!

Gdzie znajdziesz największych bogaczy w całej Polsce?

Na Goldbikiniclub! Dołącz do grona użytkowników z klasą i zacznij poszukiwania bogatych mężczyzn, którzy tylko czekają na to, żeby Cię poznać! Znajdź tego jedynego mężczyznę, który będzie nadawał się do stworzenia czegoś więcej, zaurocz Cię i spełnij swój sen o luksusowym życiu! Do dzieła, nie masz nic do stracenia!

Ostatnia aktualizacja